CAFE & RESTAURANT OLEŠNÁ nabízí pokrmy domácí i zahraniční kuchyně včetně krajových specialit, ty si můžete vychutnat v příjemném prostředí restaurace s venkovní panoramatickou terasou a ve společenském salónku. Ve všech prostorách je připraveno více než 165 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů.

STYLOVÁ RESTAURACE A KAVÁRNA

Stylová restaurace a kavárna s libovolným uspořádáním stolů s kapacitou pro 40 hostů s barem a tradiční českou kuchyní a specialitami, je jedinečným místem pro pořádaní svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Možnost pořádaní akcí v propojení s letní panoramatickou terasou a salonkem.

restaurace
restaurace

SPOLEČENSKÝ SALÓNEK PRO RODINNÉ A FIREMNÍ AKCE

Pro vaše rodinné oslavy a uzavřenou společnost nabízíme stylový společenský salónek s libovolným uspořádáním stolů a kapacitou 28 osob. Salónek je vhodný rovněž pro vaše firemní akce a školení, prezentace, školní srazy, apod. s využitím dataprojektoru. Možnost pořádaní akcí v propojení s letní panoramatickou terasou a restaurací.

V RESTAURACI JE TAKÉ MALÝ DĚTSKÝ KOUTEK

Také nejmenší si přijdou na své. Pro vaše děti je připraven i malý dětský koutek

detsky koutek
detsky koutek

VENKOVNÍ PANORAMATICKÁ TERASA

Od jara až do podzimu je součástí restaurace panoramatická zastřešená terasa s výhledem do okolní přírody a kapacitou 96 osob. Po chladnější dovečery je terasa vybavena terasovými ohřívači. Svůj oběd si můžete vychutnat při výhledu do okolní přírody a romantickou atmosféru večeře při svíčkách vám zpříjemní nádherný západ slunce. Možnost pořádaní akcí v propojení s restaurací a salonkem.