605 387 864 info@olesna.com

Relax a zábava

Dětský park

Family Park Olešná je tím ideálním místem k aktivnímu trávení volného času i odpočinku. Jeho výhodná poloha na okraji města v malebném prostředí přilehlé okolní přírody přehrady Olešná a zajímavý program, který areál celoročně nabízí, z něj také dělá zajímavý cíl procházek. Na ty nejmenší tady čekají prolézačky, skluzavky, houpačky, trampolíny, stíněné velké pískoviště a těšit se můžete i na skákací hrad.

V areálu je možné uspořádat dětskou narozeninovou oslavu nebo dětskou párty s rezervací jednotlivých atrakcí. Připravíme pro vašeho malého oslavence speciální narozeninový raut včetně narozeninové výzdoby a celou řadou doprovodných aktivit dle vašeho výběru: sportovní hry, malování na obličej, kouzelník, mini disco a další.
PROVOZ DĚTSKÉHO PARKU: Listopad – Duben mimo provoz

Yoga Point

V našem areálu je umístěn Yoga Point. Je to otevřený zastřešený přístřešek ze dřeva, který nabízí pohodovou atmosféru, příjemný prostor a částečně i soukromí. Můžete v něm cvičit jógu, jen tak relaxovat, meditovat nebo se protáhnout tak, jak jste zvyklí. 

Základním konstrukčním prvkem Yogapointu je dřevo. Na čtyřech trámech je vybudovaná průsvitná pergola, která umožňuje hru se slunečním světlem. Všechny tyto aspekty navozují atmosféru klidu a souladu s přírodou.

Kluziště

V zimních měsících u nás najdete umělé kluziště. Kluziště má obrovskou výhodu, protože nepotřebuje mráz – je totiž ze speciálního materiálu, po kterém brusle jezdí jako po skutečném ledu.

Půjčovna a nabíjecí stanice elektrokol

Naplánujte si výlet! U nás ve Family Park Olešná to není jen místo, kde si vychutnáte skvělou domácí kuchyni, ale také vám rádi zapůjčíme naše ELEKTROKOLA. Šlápněte do pedálů a vychutnejte si jízdu v okolní přírodě. Elektrokola mají dojezd až 70 km.

Z kapacitních důvodů doporučujeme rezervaci alespoň den předem. Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 605387864 nebo email: rezervace@olesna.com

Šlapací buginy

Půjčte si skvělou šlapací buginu a užijte si výlet po okolí přehrady. Vyberte si variantu dle toho, zda máte zájem o dětskou nebo dospělou verzi vozítka. Velká a rychlá motokára má terénní pneumatiky, takže s ní můžete vyrazit takřka kamkoliv.

Augustiáda na Olešné

Augustiáda je letní hudební festival na přehradě Olešná, kde nemůžete chybět! Společně si užijete zábavu a k tomu pořádnou porci skvělé muziky. Festival je zaměřený na rodiny s dětmi a probíhá na konci srpna. Více informací na augustiada.cz

Okružní inline stezka

U areálu se nachází 4.5 km dlouhá okružní inline stezka s asfaltovým povrchem. V našem Family Parku provozujeme půjčovnu inline bruslí.

Cyklostezky v okolí

Cyklisté mohou využít nejen jízdu po 4.5 km dlouhé okružní cyklostezce kolem přehrady Olešná, ale i v blízkém okolí přehrady.

Aquapark Olešná

Na přehradě Olešná najdou milovníci plavání a vodních radovánek krytý a venkovní Aquapark, který nabízí adrenalinové atrakce. V areálu aquaparku se nachází saunový svět.