605 387 864 info@olesna.com

Karavanové stání

Rezervovat můžete na tel.:  605 387 864

Karavanové stání má kapacitu 6 míst. Camp je v klidném prostředí plném zeleně u rekreační přehrady Olešná. Pro hosty máme připraveno sociální zařízení. Součástí areálu je restaurace Family Park Olešná s celodenním provozem, WIFI připojení k internetu, parkoviště, dětské hřiště a krytý dětský koutek. U areálu se nachází 4,5 km dlouhá in-line stezka s asfaltovým povrchem, která vede okolo celé přehrady, a síť cyklostezek. V místě se nachází půjčovna elektrokol a šlapacích bugin, nedaleko je krytý i venkovní Aquapark. Přehrada Olešná je rájem pro milovníky rybolovu.

Stellplatz na Olešné

Areál je ideálně situovaný u rekreační přehrady Olešná, nedaleko města Frýdku-Místku a Ostravy, v podhůří Beskyd. Lokalita nabízí množství turistických výletů do okolí, relaxační procházky kolem přehrady, aktivní prohlídky památek a muzeí nejen ve Frýdku-Místku. V blízkosti se nachází hrad Hukvaldy, zámek Frýdek, Památník Leoše Janáčka na Hukvaldech, Velký svět techniky Ostrava, Planetárium Ostrava, romantický Štramberk a mnoho dalších zajímavostí.Ceník a provozní řád

Ceník 2023

Cena 520 Kč (24 hodin/karavan)

Cena obsahuje platbu za: odběr vody a elektřiny, využití výlevky, popelnice, wifi připojení a rekreační poplatek městu Frýdek – Místek.

Úhradu za služby a stání je možné provést na místě v hotovosti nebo platební kartou.

Provozní řád

Karavanové stání Family Park Olešná – stání pro obytné vozy a karavany

  • Areál Karavanové stání Family Park Olešná je soukromé parkoviště pro obytné vozy a karavany.
  • Parkování v areálu je možné pouze s obytnými vozidly a karavany.
  • V areálu je zakázáno stanovat.
  • V areálu je zakázáno manipulovat s otevřeným ohněm mimo ohniště.
  •  V areálu platí noční klid v době od 22:00 do 7:00 hodin.
  • Návštěvníci Karavanového stání Family Park Olešná jsou povinni udržovat pořádek a využívat nádoby na odpad.

Provozní informace karavanového stání

  • Provoz Karavanového stání Family Park Olešná, je v provozu celoročně od 8:00 – 20:00 hodin, tel: 605 387 864
  • Po příjezdu do areálu Karavanového stání Family Park Olešná,  zaparkujte obytné auto – přívěs a zajděte do restaurace Family Park Olešná pro nahlášení příjezdu a uhrazení ceny za parkování.

Další místa karavanového stání v okolí


Výstavba Karavanového stání a zázemí, byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2019, dotační titul č. 3.